Kancelaria podatkowa - usługi księgowe w Katowicach

Kancelaria Doradcy Podatkowego mgr Sławomira Dymek jest firmą outsourcingową specjalizującą  się w kompleksowej obsłudze księgowej  firm oraz w świadczeniu usług doradczych w zakresie  doradztwa podatkowego i restrukturyzacji organizacyjnej i finansowej przedsiębiorstw.

Nasza misja to obniżać koszty i wspierać zarządzanie dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych w obszarze księgowości i finansów. Dewizą naszą jest dostarczanie rozwiązań skutecznych, które nie tylko przynoszą doraźne, krótkotrwałe efekty, ale dają klientom narzędzia do systemowej, długookresowej kontroli nad kosztami i bezpieczeństwem finansowym przedsiębiorstwa.

Zajmuje się doradztwem podatkowym od ponad 25 lat i możemy się poszczycić dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego oraz prowadzenia księgowości. Zaufali nam przedsiębiorcy z kraju jak i zagranicy, którzy doceniają stosowane przez nas nowatorskie rozwiązania w dziedzinie  księgowości.

Kancelaria nasza to coś więcej niż tylko biuro rachunkowe. Mając świadomość, iż rynek usług doradczych wymaga doświadczenia oraz ogromnej wiedzy z zakresu przeróżnych dziedzin prawa, oddajemy do Państwa dyspozycji specjalistów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i stabilność Państwa firmy. Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie współpracy i obsługi Klienta.

Świadczone przez nas usługi są ubezpieczone w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC Doradcy Podatkowego w Najstarszej Firmie Ubezpieczeniowej na Świecie Lloyd's. Dane kontaktowe

Kancelaria Doradcy Podatkowego Sławomira Dymek

ul. Pułaskiego 17/142
40-276 Katowice
Telefon: 32 781 09 00
Fax: 32 781 09 00

Na skróty

Certyfikaty Kalendarium Pliki do pobrania Przydatne linki Wskaźniki i stawki
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia